"אני ואתה נשנה את העולם,
אני ואתה אז יבואו כבר כולם,
אמרו את זה קודם לפני,
לא משנה - אני ואתה נשנה את העולם"

(מיקי גבריאלוב)

 

עם הקמתה של פנימיית בויאר בשנת 1964, היא שמה לה למטרה להוות בית חם ואוהב עבור נערים ונערות מרחבי הארץ, אשר שואפים לקחת חלק בחוד החנית של החברה הישראלית.

מאז ועד היום בויאר ממשיכה להוות בית ומשפחה לצעירים רבים אשר המילים "מצוינות" "מנהיגות" "אכפתיות ומעורבות חברתית" הן לא רק מילים יפות עבורם, אלא חזון חי אשר הם שואפים להתחנך לאורו.

"אני ואתה נשנה את העולם" זו לא רק סיסמא אלא דרך חיים – אנחנו מאמינים בבויאר כי כדי להגשים את החלומות שלנו אנחנו צריכים לעמול קשה, ולכן אנחנו מאמינים כי הצלחה לימודית באה יחד עם אחריות ואכפתיות לסביבת חיינו.

חיי הפנימייה מלאים בעשייה יומיומית המממשת את החזון שלנו הלכה למעשה – מהקפדה על המשך הרצף הלימודי בשעות אחר הצהריים במרחבי הלמידה ומערך שיעורי העזר ועד לפעילויות תרבות ופנאי. החניכים נהנים מחיים חברתיים עשירים, הכוללים פעילויות ערכיות, חוגי העשרה מגוונים, סדנאות פיתוח אישי ומנהיגות, אירועים מוזיקליים, ערבי תיאטרון, מסעות וטיולים בטבע ואירועי ספורט רבים.

אחת מאבני היסוד שלנו היא חינוך למנהיגות והובלה, ולכן ישנה חשיבות ושימת דגש רב על הובלה של החניכים בחיי היום יום בפנימייה.

מצוינות איננה רק אמירה המופנית כלפי חניכנו, אלא היא ערך המוביל גם אותנו כצוות חינוכי של הפנימייה. הצוות החינוכי מורכב מצוות מקצועי ומסור אשר עמל ימים כלילות על מנת לתת את המענה הנכון לכל נער ונערה בפנימייה.

אנחנו מאמינים כי רק על ידי שילוב כוחות ועבודה נכונה העוטפת את הילד – בית, בית ספר, פנימייה נצליח לבנות מארג חיים אשר יהווה מקור לביטחון וצמיחה עבור חניכנו.

אני מזמינה אתכם להיות חלק מהמשפחה הגדולה שלנו!

יעל דרמון, מנהלת פנימיית בויאר

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.