אודות תיכון בויאר

 

בית הספר התיכון ע"ש מיי בויאר הינו מוסד ייחודי בנוף הישראלי המעודד את תלמידיו ליצירתיות ולחדשנות, ומצייד אותם בכלים להתמודדות עם אתגרי המחר.

תיכון בויאר מבית האגודה לקידום החינוך הוכר כמוביל את תלמידיו ממצוינות למנהיגות.

זה העשור השישי לקיומו של תיכון בויאר, בו לומדים יחדיו למעלה מאלף תלמידים מכל רחבי הארץ, פסיפס אנושי מגוון של תלמידים השואפים למצות את כישוריהם ולהתפתח כאנשים מובילים בחברה.

מאז הקמתו ב-1964 ועד היום, מחנך בית הספר את תלמידיו לערכי צדק, ריבוי דעות ומעורבות חברתית כשהוא חורט על דגלו את ערכי אהבת האדם וכבודו, אהבת הארץ וקבלת האחר.

כל זאת בד בבד עם חינוך למצוינות לימודית, לאהבת ידע ולהרחבת אופקים. תכנית הלימודים מגוונת ומאפשרת לימודים מתחומי המדעים, הרוח והאומנות ברמה גבוהה.

הקשר בין הפנימייה ובית הספר

בית הספר הוא צלע חשובה במעטפת שעוטפת את החניך/ה, יחד עם הפנימייה והמשפחה, והוא מאפשר הסתכלות הוליסטית על כל חנך וחניכה בפנימייה.

בין בית הספר והפנימייה מתקיים קשר חיובי והדוק, הכולל תקשורת פתוחה, שיתוף בהחלטות ועדכונים שוטפים.

קשר זה בא לידי ביטוי, בין היתר באמצעות השתתפות צוות הפנימייה בישיבות הפדגוגיות של בית הספר, שיחות משותפות של בית הספר והפנימייה ומפגשים שבועיים קבועים בין גורמי הפנימייה ובית הספר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.